U nás jako doma

Apartmánová budova a zahrada

Apartmán č. 1

max. 6 osob, 2x pokoj, 4x postel, 2x přistýlka (38 m2)

Prostorný čtyřlůžkový apartmán ( + dvě přistýlky ) plný   světla  se skládá z  ložnice a   pokoje. V pokoji    je    kuchyňský    kout   s lednicí, mikrovlnnou troubou, jednoplotýnkovým vařičem a rychlovarnou   konvicí. Dále   se  zde  nachází   jídelní  stůl,  dvě  postele,  rozkládací křeslo a  TV.  V ložnici jsou dvě postele a rozkládací křeslo. Součástí apartmánu je koupelna a WC.


Apartmán č. 2

max. 4 osoby, 3x postel, 1x přistýlka (29 m2)

Klidný třílůžkový apartmán ( + jedna přistýlka ) s výhledem na zahradu. Je vybaven TV, kuchyňským koutem s  lednicí, mikrovlnnou troubou, jednoplotýnkovým vařičem, rychlovarnou  konvicí a jídelním   stolem.   Samozřejmostí je   koupelna se sprchovým koutem a WC.


Apartmán č. 3

max. 3 osoby, 2x postel, 1x přistýlka (21 m2)

Apartmán je vybaven TV, kuchyňským koutem s lednicí, mikrovlnnou troubou, jednoplotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí  a jídelním stolem. Koupelna s WC je samozřejmostí.


Apartmán č. 4

max. 5 osob, 3x postel, 2x přistýlka (36 m2)

Podkrovní apartmán se nachází v 1. podlaží objektu. Ve velkém obytném prostoru jsou tři postele a dvě přistýlky.  Apartmán je vybaven TV, kuchyňským koutem s lednicí, mikrovlnnou troubou, jednoplotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí a jídelním stolem. Koupelna s WC je samozřejmostí.

Apartmán č. 5

max. 6 osob, 2x pokoj, 4x postel, 2x přistýlka (42 m2)

Podkrovní čtyřlůžkový apartmán je složen ze dvou pokojů. V ložnici je manželské dvoulůžko a dvě přistýlky. V dalším pokoji se nachází dvě oddělená lůžka, kuchyňský kout s lednicí, mikrovlnnou  troubou, jednoplotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí, jídelním stolem a TV. K apartmánu taktéž patří prostorná koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC.

Pokoj č. 6

max. 2 osoby, 2x postel ( 17 m2 )

Útulný dvoulůžkový pokoj v podkroví je vybaven pohodlnými lůžky, TV, barovou lednicí, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí. Nechybí také skříň a samozřejmě koupelna se sprchovým koutem a WC.

Apartmán č. 7

max. 6 osob, 4x postel, 2x přistýlka (103 m2)

Náš největší čtyřlůžkový apartmán je složen ze dvou pokojů, kuchyně a obývací části.           V ložnici je manželské dvoulůžko a jedna přistýlka. V dalším pokoji se nachází dvě oddělená lůžka a přistýlka. Kuchyně s obývací částí je vybavená lednicí, troubou s čtyřplotýnkovým vařičem, myčkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, jídelním stolem, sedačkou a TV. K apartmánu taktéž patří terasa, koupelna se sprchovým koutem a WC.

Apartmány Podyjí - Příční 4, 671 81 Nový Šaldorf - Sedlešovice  
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!